Müüme ja laenutame prantsuse tootja FDI FRANCE MEDICAL küünarkarke

mainP1

Võimalik on valida 5 erineva mudeli vahel, et tagada igale kasutajale parim võimalik lahendus

  • Ergodynamic põrutamist leevendava amordiga küünarkark
  •  Ergotech kasutaja kehaproportsioonidele vastavalt kohandatav küünarkark, kokkukäiva käepidemega
  • Opticomfort küünarkark pehme kattega käepideme ja küünarnuki kaitsmega
  • Comfort küünarkark pehme kattega käepidemega
  • Safewalk lihtne standardne küünarkark

mainP2

 

 

Head kliendid!

! Alates 4.5.2020 on Tervisameti nõuete kohaselt HNRK fuajeesse sissepääsu juurde üles seatud nakkustõrje kontrollpunkt. Kontrollpunktis on meditsiinitöötajad, kes mõõdavad kontaktivabalt ravile saabuvate patisentide kehatemperatuuri, hindavad ülemise hingamisteede nakkushaiguste tunnuseid, paluvad täita ja allkirjastada tervisedeklaratsiooni, paluvad sooritada käte desinfitseerimise ja annavad maski. Kui patsiendil on palavik või ülemiste hingamisteede sümptomid või anamneesis mu ohutegur, on meditsiinitöötajad õigus inimest mitte haiglasse lubada.

! HNRK Abivahendikeskusesse tulles palume võimalusel ette helistada meile numbril +372 59189007 või 4725461! Saame külastuse detailid eelnevalt kokku leppida ja nakkusriski vähendada.

! Tallatugede vastuvõtuks või ortooside asjus saab aja eelnevalt kokku leppida ja enne vastuvõttu käia läbi nakkustõrje kontrollpunktist haigla fuajees. 

Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav Terviseameti kodulehelt – https://www.terviseamet.ee/
Viirusennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised

Liina Valdmann, Abivahendikeskuse juhataja