Info

HNRK Abivahendikeskus on olnud haigla külastajatele avatud aastast 2013. Oleme pakkunud oma teenustega tuge erinevates abivahendialastes küsimustes nii haigla patsientidele, nende lähedastele kui ka kohalikule linnarahvale.

Haigla esimesel korrusel asuvasse abivahendikeskusesse võib tööpäeviti julgelt sisse astuda, et uudistada kohapeal väljas olevat tootevalikut või lihtsalt nõu küsida, kuidas toimida kui on vaja mingisugust abivahendit laenutada kas endale või oma lähedasele, millised on riigipoolsed soodustused erinevate abivahendite ostmisel või laenutamisel või kasvõi seda, kuidas abivahendi eest hoolitseda.

Kuna abivahendikeskuse toodete valik täieneb aegajalt, siis on oodatud keskust külastama ka need, kes on seda varem haiglas oleku ajal juba teinud. Keskuses kohapeal on olemas müügiks valik ortoose, ortopeedilisi jalanõusid ja väikeabivahendeid. Samuti on võimalik lähemalt tutvuda erinevate liikumisabivahenditega: ratastoolide, rulaatorite, kõnniraamide jms.

Meie heade koostööpartnerite toel oleme võimelised tagama vajaliku abivahendi laenutuse või müügi haigla patsientidele juba haiglas oleku ajal.