Info

HNRK Abivahendikeskus on olnud haigla külastajatele avatud aastast 2013. Oleme pakkunud oma teenustega tuge erinevates abivahendialastes küsimustes nii haigla patsientidele, nende lähedastele kui ka kohalikule linnarahvale.

Haigla esimesel korrusel asuvasse abivahendikeskusesse võib tööpäeviti julgelt sisse astuda, et uudistada kohapeal väljas olevat tootevalikut või lihtsalt nõu küsida, kuidas toimida kui on vaja mingisugust abivahendit laenutada kas endale või oma lähedasele, millised on riigipoolsed soodustused erinevate abivahendite ostmisel või laenutamisel või kasvõi seda, kuidas abivahendi eest hoolitseda.

Kuna abivahendikeskuse toodete valik täieneb aegajalt, siis on oodatud keskust külastama ka need, kes on seda varem haiglas oleku ajal juba teinud. Keskuses kohapeal on olemas müügiks valik ortoose, ortopeedilisi jalanõusid ja väikeabivahendeid. Samuti on võimalik lähemalt tutvuda erinevate liikumisabivahenditega: ratastoolide, rulaatorite, kõnniraamide jms.

Meie heade koostööpartnerite toel oleme võimelised tagama vajaliku abivahendi laenutuse või müügi haigla patsientidele juba haiglas oleku ajal.

Head kliendid!

! Alates 4.5.2020 on Tervisameti nõuete kohaselt HNRK fuajeesse sissepääsu juurde üles seatud nakkustõrje kontrollpunkt. Kontrollpunktis on meditsiinitöötajad, kes mõõdavad kontaktivabalt ravile saabuvate patisentide kehatemperatuuri, hindavad ülemise hingamisteede nakkushaiguste tunnuseid, paluvad täita ja allkirjastada tervisedeklaratsiooni, paluvad sooritada käte desinfitseerimise ja annavad maski. Kui patsiendil on palavik või ülemiste hingamisteede sümptomid või anamneesis mu ohutegur, on meditsiinitöötajad õigus inimest mitte haiglasse lubada.

! HNRK Abivahendikeskusesse tulles palume võimalusel ette helistada meile numbril 4725461 ! Saame külastuse detailid eelnevalt kokku leppida ja nakkusriski vähendada.

! Tallatugede vastuvõtuks või ortooside asjus saab aja eelnevalt kokku leppida ja enne vastuvõttu käia läbi nakkustõrje kontrollpunktist haigla fuajees. 

Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav Terviseameti kodulehelt – https://www.terviseamet.ee/
Viirusennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised

Liina Valdmann, Abivahendikeskuse juhataja