+372 47 25 434
abivahendikeskus@hnrk.ee

E-R 8:00-16.30.
LÕUNA 12:00-12:30

Sadama 16, Haapsalu

E-R 8:00-16.30.
LÕUNA 12:00-12:30

Sadama 16, Haapsalu

+372 47 25 434
abivahendikeskus@hnrk.ee

Qmed rehabilitatsiooni padi avaga

Koostis:

Polster: 100% PU

Kate: 100% polüester

Tihedus: 45 kg / m3

Mõõdud: 44 x 7,5 cm

Ava läbimõõt: 13 x 20 cm

Tootja: mdh Sp. z o.o.

30,50 

Kategooriad: ,
  • Istumismugavus pärast sünnitust
  • Hemorroidide leevendamine
  • Kontoritööks

Taastusravi on iga ravi lahutamatu osa, eriti taastumise korral või pärast operatsiooni. Üsna sageli põhjustab kudede järjepidevuse katkemisega seotud ravi patsiendi üldist nõrkust, samuti aktiivsuse ja liikuvuse piiramist. Õige profiiliga padi aitab kaasa loomulikule taastumisprotsessile ning haiguse või kirurgilise ravi füüsiliste tagajärgede vähendamisele. See toetab patsiendi asendit ja omab lamatisevastast toimet, mis on eriti oluline piiratud liikumisvõimega patsientide puhul.

Padi leevendab valu, mis tekib pärast loomulikku sünnitust, kui on soovitatav alandada survet kõhukelme piirkonnas. Aktiivseks jäämiseks või varasemale tegevusele naasmiseks kasutavad patsiendid pärast hemorroidide operatsiooni või haiguse ägenemise ajal tooteid, mis võimaldavad neil püsida istuvas asendis. Patja kasutavad ka survetundlikud inimesed, kes otsivad tõestatud viise istuva töö mõju vähendamiseks. Nad hindavad kõrgelt istmete pehmust ja isolatsiooni kontoritoolide või tugitoolide kõva pinna eest.

Mäluvaht allub ainult osalisele järeleandmisele, leevendab survet valutavates kehapiirkondades, jaotab õigesti kasutaja keha raskuse ja võimaldab mugavalt istuda. Mäluvahu omadused võimaldavad pikka aega säilitada padja algset kuju – padi ei deformeeru ega vaju kokku. Padja libisemisvastane põhi hoiab seda stabiilses asendis, samas kui padja keskosas olev anatoomiliselt ühilduv auk suurendab õhuringlust erilist hoolt vajavate nahapiirkondade läheduses. Toode on optimaalse kujuga nii naistele kui meestele.

Näidustused:

  • lamatiste ennetamine tuharate ja reite piirkonnas
  • kõhukelme ebamugavustunde ja valu leevendamine varases sünnitusjärgses perioodis
  • ebamugavustunde ja valu leevendamine tuhara piirkonnas pärast hemorroidide operatsiooni

Hooldus: mäluvaht ei ole pestav. Väliskate on eemaldatav ja seda saab pesta kuni 30 °C . Avage pakend ja jätke padi enne kasutamist õhu kätte.

Ettevaatust: Lamatiste tekkeriskiga isikutel või neil, kellel on juba lamatised või 3-4 staadiumi lahtised haavad, soovitatakse enne kasutamist konsulteerida meditsiinitöötajatega.

Scroll to Top