HNRK Abivahendikeskuses igal kolmapäeval ortoosimeistri vastuvõtt – jalalaba diagnostika ja lühikese kättesaamise ajaga individuaalsed tallatoed.

img_2637

HNRK Abivahendikeskuse ortoosimeister teostab jalalaba diagnostikat ja valmistab lühikese kättesaamise ajaga individuaalseid tallatugesid.

Ortoosimeistri vastuvõtt toimub igal kolmapäeval kell 14.00 kuni 16.00. Vastuvõtt toimub Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses, aadressil Sadama 16, Haapsalu. Vastuvõtule saab registreerida või infot küsida telefonil  47 25 461 või e-mailil abivahendikeskus@hnrk.ee.  Vastuvõtt toimub Abivahendikeskuse ruumis 101A, mis asub Rehabilitatsioonikeskuse esimesel korrusel infolaua vastas. Olete oodatud!

Ortoosimeistri visiiditasu ja diagnostika 10,00 eurot, individuaalsed tallatoed täiskasvanule maksavad täishinnas 65,00 eurot ja lastele 55,00 eurot. Tallatugedele riikliku soodustuse saamiseks tuleb kaasa võtta isiklik abivahendi kaart ja pere – või raviarsti tõend.

Head kliendid!

! Alates 4.5.2020 on Tervisameti nõuete kohaselt HNRK fuajeesse sissepääsu juurde üles seatud nakkustõrje kontrollpunkt. Kontrollpunktis on meditsiinitöötajad, kes mõõdavad kontaktivabalt ravile saabuvate patisentide kehatemperatuuri, hindavad ülemise hingamisteede nakkushaiguste tunnuseid, paluvad täita ja allkirjastada tervisedeklaratsiooni, paluvad sooritada käte desinfitseerimise ja annavad maski. Kui patsiendil on palavik või ülemiste hingamisteede sümptomid või anamneesis mu ohutegur, on meditsiinitöötajad õigus inimest mitte haiglasse lubada.

! HNRK Abivahendikeskusesse tulles palume võimalusel ette helistada meile numbril +372 59189007 või 4725461! Saame külastuse detailid eelnevalt kokku leppida ja nakkusriski vähendada.

! Tallatugede vastuvõtuks või ortooside asjus saab aja eelnevalt kokku leppida ja enne vastuvõttu käia läbi nakkustõrje kontrollpunktist haigla fuajees. 

Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav Terviseameti kodulehelt – https://www.terviseamet.ee/
Viirusennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised

Liina Valdmann, Abivahendikeskuse juhataja